Türkçe Reklam | Yonca Baygın | Turkish Voice Over
payday
JoomlaWatch Stats 1.2.10_04 by Matej Koval

Türkçe Reklam

Seslendirme

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.

Reklam iki aşamadan oluşmalıdır; bunlardan ilki, mesajı, sloganı veya bilgiyi kısa ve net bir biçimde verebilmek ikincisi reklamda kullanılan ve ürünle özdeşleşen, ürüne uyum sağlayan melodiler ve efektler kullanmak.

Reklam fon muzigi akılda kalıcı ve ayırdedici ozellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir. Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir.

Teknolojinin en son olanaklarından faydalanılarak hazırlanan reklam seslendirme ve produksiyonlarınız, siz metni bize ulaştırdıktan 1 gün sonra hazırlanır. Hazır hale gelen reklamlarınızı dilersiniz sitemize giriş yaparak, dilerseniz e-mail yoluyla teslim alabilirsiniz. Reklam örneklerimizi aşağıdan takip edebilirsiniz.

RADYO REKLAM ÖRNEKLERİ:

SAMSUNG         
CITROEN C3    
CITROEN C4     
NIGHTPARK-A
NIGHTPARK-B

Seslendirilmesini istediğiniz reklam, jingle, sweeper, şirketinizin tanıtım filmi, telefon karşılama mesajı vb. hizmetler değişik formatlarda elinize ulaşabilir.
Seslendirme işlemi tamamen digital ortamda studyoda kaydedilerek, kayıt sonrası biten ve teslime hazır hale gelen çalışmalar FTP Server, Web Server yada E-mail aracılığıla size en yüksek yayıncılık kalitesinde ulaştırılır.