Seslendirme | Yonca Baygın | Turkish Voice Over
payday
JoomlaWatch Stats 1.2.10_04 by Matej Koval
Seslendirme

Seslendirme, en kısa anlatımıyla yayın unsurlarındaki karakterlere ses veren veya metinleri okuyarak kendi sesiyle metine hayat verme sanatıdır. Bu işi yapanlara 'sesçi', 'perforeci' gibi garip isimler takılsada, aslında seslendirmen, anlatıcı, voice-over gibi sıfatlar kullanılmaktadır.

REKLAM SESLENDİRME HİZMETİ

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, Mehmet Yankı reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.

Reklam iki aşamadan oluşmalıdır; bunlardan ilki, mesajı, sloganı veya bilgiyi kısa ve net bir biçimde verebilmek ikincisi reklamda kullanılan ve ürünle özdeşleşen, ürüne uyum sağlayan melodiler ve efektler kullanmak.

Teknolojinin en son olanaklarından faydalanılarak hazırlanan reklam seslendirme ve produksiyonlarınız, siz metni bize ulaştırdıktan 1 gün sonra hazır hale gelir. Hazır hale gelen reklamlarınızı dilersiniz sitemize giriş yaparak, dilerseniz e-mail yoluyla teslim alabilirsiniz.

Teknolojinin en son olanaklarından faydalanılarak hazırlanan reklam seslendirme ve produksiyonlarınız, siz metni bize ulaştırdıktan 1 gün sonra hazırlanır. Hazır hale gelen reklamlarınızı dilersiniz sitemize giriş yaparak, dilerseniz e-mail yoluyla teslim alabilirsiniz.

RADYO SESLENDİRME ÖRNEKLERİ:

SAMSUNG         
CITROEN C3    
CITROEN C4     
NIGHTPARK-A
NIGHTPARK-B

Seslendirilmesini istediğiniz projeyi iletişim bölümünden iletebilirsiniz.