Radyo Reklam | Yonca Baygın | Turkish Voice Over
payday
JoomlaWatch Stats 1.2.10_04 by Matej Koval
Radyo Reklam

Dinleyenler pek sevmeselerde tüm medya organları için olmazsa olmazdır Reklamlar. Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon, reklam verenler ve radyolar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.

Radyo reklamları, kurum ve kuruluşların hedef kitleleri olan tüketicilerine ulaşmak için kullandıkları en etkili araçların başında gelmektedir. Reklam, şirketlerin, kurum ve kuruluşların, organizasyonların vb. imajlarını yansıtan bir aynadır. Aynı zamanda tüketicilerin hafızalarında her zaman daha güncel kalmalarını sağlayan bir olgudur. Reklamlar, türü, amacı ve uygulama alanı bakımından çok çeşitlilik göstermektedir.

RADYO ARACILIĞI İLE YAPILAN REKLAMLARIN YARARLARI:
  1.  Yaygın ve etkili bir medya organıdır.
  2.  Mesajı en hızlı biçimde gönderir.
  3.  Mesajınızın gönderilmesi çok kolaydır.
  4.  İstendiğinde mesajlarda seri biçimde değişiklikler yapılabilir.
  5.  Radyo dinleyen kitle kabaca tahmin edilebilir.
  6.  Kişi başına düşen maliyeti düşüktür.
  7.  Hedefi onikiden vurur.

Seslendirilmesini istediğiniz reklam, jingle, sweeper, şirketinizin tanıtım filmi, telefon karşılama mesajı vb. hizmetler değişik formatlarda elinize ulaşabilir. Seslendirme işlemi tamamen digital ortamda studyoda kaydedilerek, kayıt sonrası biten ve teslime hazır hale gelen çalışmalar FTP Server, Web Server yada E-mail aracılığıla size en yüksek yayıncılık kalitesinde ulaştırılır.

Posta ve kargo gibi eskiyen teslimat yerine internet ortamında bir çok masrafı ve zaman kaybını ortadan kaldıran bir sistem ile istediğiniz metnin Voice Over'ı internet aracılığı ile 1 saatte dünyanın neresinde olursanız olun hızlı bir şekilde en yüksek ses kalitesi ile elinizde olur. Böylelikle prodüksiyon yükünüz hafifler ve hız kazanır.